INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëhuni gati dhe shijojeni! Kjo shenjë horoskopi do provojë ndjenjat më të forta erotike

Bëhuni gati dhe shijojeni! Kjo shenjë horoskopi do provojë ndjenjat më të forta erotike

Publikuar më: 22:58 21-02-2018

Planeti “Afërdita” është afër me “Neptunin” dhe ndjenja sot kërkon mënyra për t’u shprehur duke qenë e ngujuar në një përditshmëri pa ngjyra dhe detyruese. Shpeshherë zgjidhje gjendet në ikjen nga përdishmeria.

Dëshira për të bukurën, optimizëm romantik, veprimtari artistike, kërkim shpirtëror janë ato çfarë gjejmë gjatë kësaj periudhe njofton astrologia e njohur Meri.

Mirëpo për njërën nga shenjat astrologia njofton se do të provojë ndjenjat më të forta erotike dhe pasionante e bëhet fjalë për shenjën e Luanit.

“Luani do provoj ndjenjat më të forta erotike dhe pasionante por ndërkohë duhet të ketë kujdes nga njerëzit që e mashtrojnë në lidhje me arritjet e tij”, njofton Meri.

Article Logic
Execution time: 0.0034689903259277