INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Anxhelina Hadërgjonaj nuk e lënë rehat as në gjumë! 'E pëndjekin’ nga Amerika deri në Tiranë [FOTO]

Anxhelina Hadërgjonaj nuk e lënë rehat as në gjumë! 'E pëndjekin’ nga Amerika deri në Tiranë [FOTO]

Publikuar më: 17:45 09-09-2018

Ajo është padyshim një prej vajzave më seksi të showbiz-it shqiptar dhe prej kohësh e presim një projekt muzikor prej saj.

Anxhelina Hadërgjonaj duket se është kthyer në Tiranë, prej disa javësh, për të shijuar pushimet me familjen e saj.

Por sigurisht që këngëtarja nuk mund të “shpëtonte” kaq lehtë nga miku i saj dhe make up artist i njohur Kardashians, Ariel, me të cilin ajo ndan shtëpinë në Los Angeles.

Arielit i ka munguar aq shumë shoqja e tij sa ai e ka “përndjekur” Anxhelinën deri në Tiranë duke i bërë asaj një surprizë.

Në videon e publikuar në “Instagram”, Anxhelina shfaqet shumë e përgjumur dhe ende nuk e kupton se çfarë po ndodh, ndërsa Ariel hidhet ta përqafojë në shtrat.

“Mendoj se nuk e kupton se do të bëja gjithçka për ty” – shkruan Ariel, krahas fotos ku shfaqet me Anxhelinën.

 arieeeel.jpg

arieeeeelll.jpg

arielll.jpg

arielll3.jpg

ariel1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003978967666626