INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas “Lorit dhe Sara Hoxhës” edhe kjo shqiptare e njohur ishte pjesë e dasmës mbretërore në Britaninë e Madhe? [FOTO]

Pas “Lorit dhe Sara Hoxhës” edhe kjo shqiptare e njohur ishte pjesë e dasmës mbretërore në Britaninë e Madhe? [FOTO]

Publikuar më: 22:18 19-05-2018

Vëmendja e mediave botërore sot ishte e përqendruar në Britani aty ku Princi Harry dhe aktorja Meghan Markle lidhën kurorë. Shumë personalitet të ftuar nga e gjithë bota dhe të themi të drejtën shumë të tjerë do donin të ishin pjesë e kësaj dasme të bukur. Por Lori dhe Sara Hoxha kanë krijuar “iluzionin” te fansat se ishin pjesë e dasmës pasi motra e madhe ka publikuar një foto me ndjekësit e saj në Instagram ku shkruan “Meghan po të presim”, ndërsa Sara shprehet se prej një viti e pret këtë ngjarje dhe më në fund ka bërë ëndrrën realitet.

Sigurisht që kjo ishte një shaka, pasi foto është throëback, madje edhe veshja e tyre nuk është etike për një dasmë të tillë.

meg.jpg

 

Edhe një shqiptare tjetër ka bërë shaka lidhur me dasmën e sotme. Bëhet fjalë për Anxhelina Hadërgjonaj, e cila ka publikuar një foto në instastory me një fustan të bukur dhe ka përdorur si vendndodhje pikërisht Pallatin Mbretëror në Britaninë e Madhe “Buckingham Palace”, por ka përdorur edhe një emoji duke qeshur.

buck.jpg

 

S’keni faj goca, edhe ne do donim të ishim në dasmë sot!

Article Logic
Execution time: 0.0021219253540039