INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këtë ndryshim drastik të Anxhelina Hadërgjonaj nuk e kishim pritur! Është shndërruar në kopjen identike të...

Këtë ndryshim drastik të Anxhelina Hadërgjonaj nuk e kishim pritur! Është shndërruar në kopjen identike të...

Publikuar më: 11:00 16-08-2018

Anxhelina Hadërgjonaj njihet si një prej vajzave më seksi të showbizzit shqiptar. 

Me fotot gjithmonë provokuese dhe me një look unik, ajo di si të tërheqë gjithmonë vëmendjen.

Megjithëse Anxhelinën jemi mësuar ta shohim me flokë shumë të gjatë, ky ndryshim i saj na ka lënë gojëhapur pasi ajo është transformuar tërësisht.

Me kaçurrela të shkurtra, ngjyrë lajthie ajo duket si motra binjake e Madonës në rininë e saj, të pakën kështu mendojnë shumë ndjekës të saj në Instagram.

anxh.PNG

madonaa.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0034818649291992