INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa me fat! Pas Kylie Jenner, këngëtarja shqiptare merr edhe pëlqimin e Kim Kardashian [FOTO]

Sa me fat! Pas Kylie Jenner, këngëtarja shqiptare merr edhe pëlqimin e Kim Kardashian [FOTO]

Publikuar më: 22:44 18-02-2018

Të arrish të fitosh vëmendjen e yjeve të familjes Kardashian-Jenner nuk është pak!

Kylie dhe Kim janë dy vajzat më të përfolura të familjes Kardashian-Jenner. Gjithmonë bëjnë ’lëmsh’ botën me ‘prapësitë’ e tyre. Së fundmi si duket grimieri i yjeve botërorë, Ariel Tejada ka sjellë shumë fat te këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj. Pas Kylie Jenner bukuroshen shqiptare e pëlqen edhe Kim Kardashian West, shkruan intv.al. Dy ndër femrat më me influence në botë kanëpëlqyer ‘look’-un e vajzës së Albërie Hadërgjonajt. Ehh, lum Anxhelina që ka shok Arielin, se me një ‘like’ nga Kardashian-Jenner sot mund të fitosh fame të paparë./intv.al/ 

4e779512-ebbf-45b3-9e5d-5fe4c4ea86f7.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033829212188721