INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Albi Nako poston foto në Instagram, por komenti i Ermal Mamaqit do iu shkri së qeshuri, mos e humbisni [FOTO]

Albi Nako poston foto në Instagram, por komenti i Ermal Mamaqit do iu shkri së qeshuri, mos e humbisni [FOTO]

Publikuar më: 20:08 12-02-2018

Albi Nako së fundmi ka qenë një ndër personazhet më të komentuar në shoëbizin shqiptar dhe shkak për këtë vëmendje u bë ish-partnerja e saj dhe pjesmarrja në jurinë e spektaklit “Dance with me”.

Albi nuk është se shquhet për angazhimin e tij në rrjetet sociale, thjesht poston ndonjëherë ndonjë foto për qefin e tij. Ditën e sotshme ai ka postuar një foto në Instagram teksa ndodhet në makinë, por ajo që do iu shkri së qeshuri është komenti i Ermal Mamaqit.

“Mmmm sa i mirë”, ka shkruar Ermali duke e shoqëruar me emoji që duken të qeshura me lot.

auto_Albi_Nako1518373431-1-768x917.png

Article Logic
Execution time: 0.0031039714813232