INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Afërdita Dreshaj merr dhuratën luksoze para ditëlindjes, jo nga bashkëshorti i saj por nga një person i veçantë [FOTO]

Afërdita Dreshaj merr dhuratën luksoze para ditëlindjes, jo nga bashkëshorti i saj por nga një person i veçantë [FOTO]

Publikuar më: 13:04 18-07-2019

Afërdita Dreshaj është një ndër këngëtaret dhe modelet më të preferuara për publikun shqiptar, kosovar dhe jashtë tyre.

Këngëtarja prej vitesh jeton në Amerikë, së bashku me familjen dhe bashkëshortin e saj.

Pas disa ditësh, këngëtarja do të festojë ditëlindjen e saj, por me sa po shohim dhuratat kanë nisur para kohe.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, ku shihet motra e saj Jehona Dreshaj dhe një dhuratë luksoze të cilës ja ka bërë dhuratë motra.

66666666666666666666666.JPG

555555555555555555.JPG

“Dhurata e ditëlindjes erdhi shpejt. Faleminderit dashuria ime, zemra ime”- ka shkruar këngëtarja sipër fotos së postuar ku shihen sandalet.

Jehona ka zgjedhur ti bëjë një dhuratë shumë të shtrenjtë të cilat janë një palë sandale të një ndër firmave më të shtrenjta “Hermes”, ku po ti klikojmë në google ato kushtojnë 740 dollarë.

-640-0-5d304a647c480.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0037529468536377