INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si në përralla! Detajet që kishim humbur nga dasma e këngëtares së njohur shqiptare [VIDEO]

Si në përralla! Detajet që kishim humbur nga dasma e këngëtares së njohur shqiptare [VIDEO]

Publikuar më: 18:01 17-08-2018

Mund të themi se dasma e Afërdita Dreshaj me hokeistin çek, Jakub Kindl ka qenë një prej dasmave që ka bërë më shumë jehonë në mediat shqiptare.

Disa detaje nga ceremonia arritëm t’i zbulonim nga postimet e këngëtares vetë apo dhe të ftuave në dasmë.

Por, me një video të postuar nga vetë Afërdita, arritëm të shohim më shumë nga ceremonia dhe momentet mjaft emocionuese e të bukura të saj. Çdo gjë duket vërtet si në përralla!

 

Thank You @albapro for making my day shine brighter...

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Article Logic
Execution time: 0.0034608840942383