INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Festë e çmendur! Goca të bukura, pa gjumë dhe me “dhuratë të pisët”, shihni si “shfrenohen” në festën e beqarisë të Afërdita Dreshaj! [FOTO]

Festë e çmendur! Goca të bukura, pa gjumë dhe me “dhuratë të pisët”, shihni si “shfrenohen” në festën e beqarisë të Afërdita Dreshaj! [FOTO]

Publikuar më: 12:23 01-06-2018

Çfarë bëhet në Vegas, mbetet në Vegas! 

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj do të kurorëzojë dashurinë e saj me partnerin çek, Jakub Kindl më 29 qershor.

Këngëtarja dhe modelja simptaike e cila është duke numëruar ditët deri në martesë, tashmë ka nisur festën e beqarisë. Ajo bashkë me motrën e saj Jehonën dhe disa nga mikeshat më të mira kanë udhëtuar në Las Vegas, ku do të qëndrojnë për një javë të tërë.

Mëngjesi i sotëm ka filluar me festë për vajzat, të cilat janë mbledhur në një apartament në Las Vegas dhe i kanë treguar Afërditës dhuratat që i kishin sjellë.

Në njërën prej videove të postuara në Instastory, modelja i ka habitur të gjithë kur ka treguar se njëra prej mikeshave të saj i kishte dërguar një lëpirëse në formën e organit gjenital të mashkullit, gjë që ka shkaktuar të qeshura tek vajzat.

Dreshaj shihet duke u argëtuar tejet mase në një hotel luksoz, ku nuk do të mungojnë edhe kazinotë, klubet e striptizmit dhe alkooli pa limit.

collagedita1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036959648132324