INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A do të ketë surpriza protesta e opozitës? Sot vendoset organizimi

A do të ketë surpriza protesta e opozitës? Sot vendoset organizimi

Publikuar më: 15:59 10-03-2019

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur Kryesinë për të diskutuar mbi detajet e protestës së 16 marsit. 

Në selinë blu janë deputetët e dorëhequr nga mandati si dhe kryetarët e degëve.
Në këtë mbledhje do të diskutohen dhe skenarët që do të ndjekë opozita.
Ndërkombëtarët kanë bërë thirrje për protesta të paqëta dhe mbajtjen e përgjegjësisë nga organizatorët për çdo akt dhune.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0098869800567627
    array(1) { ["section"]=> string(71) "a-do-te-kete-surpriza-protesta-e-opozites-sot-vendoset-organizimi-88828" }