INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
6 shenjat e sigurta që tregojnë se një femër po ju tradhëton

6 shenjat e sigurta që tregojnë se një femër po ju tradhëton

Publikuar më: 12:15 27-03-2018
Tradhëtia, sipas intv.al  është një ndër gjërat  më shqetësuese në një çift.
Ajo ndodh për arsye të ndryshme, por ekspertët kanë treguar disa shenja si ta kuptoni që partnerja po ju tradhëton.
1. Kthehet në shtëpi me vonesë
Nëse ajo kthehet në shtëpi më vonë sa zakonisht, atëherë këtu ka vend për të dyshuar. Prisni derisa të bindeni se diçka nuk shkon.
2. Shmang darkat romantike
Tashmë, ajo nxjerr justifikime se dëshiron të dilni jashtë  së bashku më herët se zakonisht. Duhet të mendoheni, sepse ndoshta ajo po fsheh diçka dhe zgjedh dikë tjetër për të dalë.
3. Nuk ju lejon të merreni me larjen e rrobave
Në një çift, jo vetëm gruaja duhet të merret me  larjen e rrobave. Nëse ajo këmbëngul  që ju nuk duhet të merreni me këtë gjë, atëherë ka frikë mos gjeni diçka në veshjet e saj.
4. I kushton më shumë kohë rrjeteve sociale
Ajo fillon të hedhë më shumë foto dhe është më shumë aktive në rrjetet sociale. Këtu dyshimi shtohet, nëse po komunikon me dikë tjetër.
5. Ju refuzon të kryeni marrëdhënie seksuale
Secili ka nevojë për qetësinë e tij, por nëse kjo situatë përsëritet, atëherë diçka nuk shkon. Nëse, ajo ju refuzon shpesh  të kryeni marrëdhënie seksuale, ndoshta dikush tjetër është në jetën e saj.
6. Bëhet më shumë xheloze
Në pëgjithësi, njerëzit që tradhëtojnë, shohin te të tjerë gjërat që bëjnë vetë. Prandaj, tregoni kujdes nëse sillet në këtë mënyrë.
Burimi: MSN
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.002608060836792