INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çuna, vërtet? Vajza këto janë 10 fjalitë që meshkujt duan të dëgjojnë nga ju

Çuna, vërtet? Vajza këto janë 10 fjalitë që meshkujt duan të dëgjojnë nga ju

Publikuar më: 23:36 26-03-2018

Vështirë se do arrijë t’i marrin të gjitha por të paktën ta kemi një ide të përgjithshme, që për çdo rast të nxjerrim nga xhepi kartën fituese, d.m.th. fjalinë që do ta bëjë të dorëzojë armët sakaq. Po të shohësh listën, as kësaj here nuk bëhet fjalë për shkencë. Është vërtetimi i asaj që gratë e kanë ditur jetë e mot: burrat kënaqen me pak. Mjaft t’i bësh qejfin dhe do jetë përjetësisht i yti. Ose aty afër…

1) Ti më bën të lumtur

2) Jam shumë krenare për ty

3) Sa të bukur e ke prapanicën

4) vajzat në rrugë nuk t’i shqisin sytë …!

5) Ti di se si të më bësh të qesh

6) Kam shumë nevojë për ty

7) Dukesh shumë seksi me atë bluzën

8) Vishesh shumë bukur

9) Sa i fortë je

10) Je më i miri

burri.jpg

Burimi: Tirana Post

Article Logic
Execution time: 0.0032451152801514