INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mbillnin drogë në shtëpi, zbulohen

Mbillnin drogë në shtëpi, zbulohen

Publikuar më: 09:10 30-06-2017

Efektivët e Komisariatit Nr. 4 në Tiranë, bazuar mbi disa informacione kanë kontrolluan kopshtin e shtëpisë së 44-vjeçares Bukurije Fejza, ku mes misrit gjetën të mbjella dhe bimët narkotike. Së bashku me Fejzën, u arrestua edhe Ndriçim Kuka, 39 vjeç. Gjatë kontrollit në shtëpi u gjetën armë luftarake dhe 21 kilogramë hashash.

Article Logic
Execution time: 0.0018229484558105