INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet shumë e çmenduar e parave të shpenzuara për unazën e Adelina Tahirit [FOTO]

Zbulohet shumë e çmenduar e parave të shpenzuara për unazën e Adelina Tahirit [FOTO]

Publikuar më: 19:00 12-01-2018

Adelina Tahiri vetëm pak kohë më parë u shndërrua në kryefjalën e mediave. Fejesa e saj me avokatin 50-vjecar Serjozha Markov, ishte e papritur për të gjithë.

 Së fundmi është zbuluar se unaza është e firmës së njohur ‘Cartier’ dhe është me përbërje diamanti, një unazë mbresëlënëse që çdo vajzë do të donte ta kishte.

Faqja ‘Whatthaywearing” ka publikuar një foto të unazës dhe tregon se ajo ka kushtuar 5360 euro. Me siguri Adelina është ndier shumë e vlerësuar pasi ka marrë këtë unazë.

2F826179-E2FD-465A-B95D-6304C0D07FE1-300x178.jpeg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040459632873535
    array(1) { ["section"]=> string(88) "zbulohet-shume-e-cmenduar-e-parave-te-shpenzuara-per-unazen-e-adelina-tahirit-foto-47371" }