INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë e prisnit! WhatsApp do t’ju mahnisë me risinë e re

Të gjithë e prisnit! WhatsApp do t’ju mahnisë me risinë e re

Publikuar më: 20:53 24-10-2017

“WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë të lumtur përdoruesit. Opsioni i ri që pritet të sjellë do t’i mahnisë përdoruesit. Ky opsion do ta bëjë më interesant komunikimin me miqtë. Aplikacioni po planifikon të prezantojë një opsion shtesë që iu lejon të bëni video telefonata në grup. “WhatsApp” do të bëjë të mundur që gjatë muajve të ardhshëm, miqtë apo edhe kolegët të bisedojnë me njëri-tjetrin ballë për ballë, pa nevojën e takimeve të zakonshme. Nuk dihet ende se kur do të lançohet ky opsion dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010349750518799
    array(1) { ["section"]=> string(65) "te-gjithe-e-prisnit-whatsapp-do-t-ju-mahnise-me-risine-e-re-39921" }