INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shqiptari i njohur ia del! Shfaqet në një reality show krah Kim Kardashian [FOTO]

Shqiptari i njohur ia del! Shfaqet në një reality show krah Kim Kardashian [FOTO]

Publikuar më: 16:57 07-12-2017

Ehh dhe kush nuk do donte ketë sukses dhe të qëndronte krah femrës me seksi, Kim Kardashian West.

Sapo degjon fjalën Kardashian eshte e sigurt se në mendje të shkon një ndër femrat më seksi në botë, Kim K. Së shpejti pas “Keeping Up With The Kardashians” Kim do të jetë producente në reality show-n që do të nisë më 28 shkurt, me emër “Glam Masters”. Por në këtë emision nuk kishte si mos të ishte pjesë edhe grimieri shqiptar i Kim K, Mario Dedivanoviç. Ai do të jetë pjesë e panelit të jurisë ku do të gjykojë punët e konkurentëve të konkursit për artist të makeup-it./intv.al/

Mario-Dedivanovic-Highlighter-Tips.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001143217086792
    array(1) { ["section"]=> string(84) "shqiptari-i-njohur-ia-del-shfaqet-ne-nje-reality-show-krah-kim-kardashian-foto-44236" }