INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shikoni çfarë iu ndodh nëse jeni pasagjer në Ferrarin e Noizyt [VIDEO]

Shikoni çfarë iu ndodh nëse jeni pasagjer në Ferrarin e Noizyt [VIDEO]

Publikuar më: 12:19 16-04-2018

Përveç këngëve të shumta, Noizyt i pëlqen të koleksionojë edhe makina.

31 vjeçari numëron disa të tilla në koleksionin e tij, të cilave u ka vënë edhe emra. Blerjet e fundit kanë qenë Ferrari me të cilën i pëlqen të ecë me shpejtësi. Këtë eksperiëncë e kanë provuar edhe ata që kanë qenë pasagjer të Noizyt. Mamaja e tij ishte ndër të parat që provoi ndjesinë e frikshme të shpejtësisë marramendëse. Duke vazhduar më pas me Florian Markun dhe Leonel Boçin. Reagimet e tyre tregojnë se të jesh pasagjer i Noizyt në Ferrarin e tij, do të thotë të provosh adrenalinë….dhe frikë. /intv.al/

.al/

video-1523870249 from videovimeo1 on Vimeo.

IMG_9693 from videovimeo1 on Vimeo.

IMG_8936.TRIM from videovimeo1 on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008091926574707
    array(1) { ["section"]=> string(74) "shikoni-cfare-iu-ndodh-nese-jeni-pasagjer-ne-ferrarin-e-noizyt-video-55377" }