INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A i ka shkruar Romeo mesazhe flirtuese Erjolës? Motra e moderatores tregon të vërtetën dhe 'prapaskenat'

A i ka shkruar Romeo mesazhe flirtuese Erjolës? Motra e moderatores tregon të vërtetën dhe 'prapaskenat'

Publikuar më: 15:28 12-05-2024

E ftuar në Shqipëria Live, ajo ka treguar se një gjë e tillë nuk ka ndodhur. Ajo tha se telefonin e Erjolës e menaxhon një mik i saj, por shtoi se edhe ajo ka akses në llogaritë e rrjeteve sociale.

Lidhur me një postim të bërë së fundmi nga personi që menaxhon Instagramin e Erjolës, ku është bërë një postim me këngën e Romeos në sfond, motra e saj tha se nuk ka asnjë rëndësi dhe se nuk tregon asgjë.

Ndërkohë sa i takon raportit të Erjolës me Julin, ajo thotë se ky i fundit, e do motrën e saj në finale.

Article Logic
Execution time: 0.0030632019042969