INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A beson në romancën Heidi-Romeo? Erjola jep përgjigjen që nuk pritej

A beson në romancën Heidi-Romeo? Erjola jep përgjigjen që nuk pritej

Publikuar më: 12:30 12-05-2024

Erjola Doçi ishte e ftuar sot në "Fan Club" dhe sigurisht që u pyet edhe për romancën mes Heidit dhe Romeos. Ajo u përgjigj se nuk ka dashuri të sinqertë por vetëm kimi.

“Mes Heidit dhe Romeos kam parë kimi dhe vetëm kaq. Ua kam thënë edhe në sy nuk është diçka e re. Dashurinë e vërtetë nuk e kam ndjerë në muret e asaj shtëpie nga çifti i fundit që mbeti në BBV”, tha ajo.

Banorja u eliminua dy javë përpara finales së madhe, pas një nominimi të hapur brenda natës. Ajo nuk kishte një biletë fati, kështu që nuk kishte asnjë mundësi për rikthim. Sa i takon emrit të fituesit, si Roza ashtu edhe Erjola dhanë atë të Julian Dedës.

Article Logic
Execution time: 0.0032620429992676