INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sara Hoxha emocionon të gjithë me këtë foto: Unë ndiqja ëndrrat e babit, Londoni po bën...[FOTO]

Sara Hoxha emocionon të gjithë me këtë foto: Unë ndiqja ëndrrat e babit, Londoni po bën...[FOTO]

Publikuar më: 18:36 13-02-2018

London Noor në hapat e gjyshit të ndjerë...

“Top Albania Radio” feston 20 vjetorin e krijimit ditën e nesërme dhe Sara Hoxha ka shkuar ditën e sotme bashkë me të birin, London në ambientet e kësaj radio për t’i prezantuar atij trashëgiminë që i ka lënë babai, i ndjeri Dritan Hoxha.

Kjo vizitë e ka bërë nostalgjike Sarën, e cila ka kujtuar të atin e ndjerë dhe tregon se si historia është përsëritur në familjen e tyre. Ajo ka postuar në Instagram një foto të London në ambientet e Top Albania Radio dhe imazhit të London i janë bashkangjitur edhe disa fjalë. “Kur ishim fëmijë, Lori dhe unë shihnim babain teksa ndiqte ëndrrën e tij në Top Albania Radio. Njëzetë vite më vonë, Londoni bën të njejtën gjë”, ka shkruar trashëgimtarja e Top Channel, duke i bërë kështu një dedikim të veçantë këtij përvjetori.

SARITA.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015559196472168
    array(1) { ["section"]=> string(21) "sara-hoxha-emoc-50241" }