INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora publikon këngën “Anywhere”. Videon mund ta shikoni këtu [VIDEO]

Rita Ora publikon këngën “Anywhere”. Videon mund ta shikoni këtu [VIDEO]

Publikuar më: 13:47 20-10-2017

Pas pauzës së gjatë që bëri në muzikë, Rita Ora u rikthye me këngën “Your Song” e cila i risolli këngëtares suskesin e munguar.

Duket se këngëtarja shqiptare ka vendosur të rikthehet fuqishëm sepse pas bashkëpunimit me Aviccin në këngën “Lonely together”, ajo  ka gati projektin e radhës. Këngëtarja sapo ka publikuar  “Anywhere”. Një klip plot ngjyra, dinamikë dhe stil. 

Article Logic
Execution time: 0.00093293190002441
array(1) { ["section"]=> string(69) "rita-publikon-kengen-anywhere-videon-mund-ta-shikoni-ketu-video-39490" }