INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora sërish në Kosovë: Surpriza e Begjet Pacollit do e lërë pa fjalë [FOTO]

Rita Ora sërish në Kosovë: Surpriza e Begjet Pacollit do e lërë pa fjalë [FOTO]

Publikuar më: 20:33 12-01-2018

Padyshim Rita Ora është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Fama e saj rritet dita ditës dhë është për tu thënë se është duke na përfaqësuar denjësisht nëpër botë.

Vizitat e saj në Kosovë, por edhe në Shqipëri, kanë qenë edhe të mëhershme, ndërsa pak kohë më parë ajo mori dhe titullin si “Ambasadore Nderi në Kosovë”.

Ndërkohë, Rita është sërish e ftuar në datën 17 shkurt, në përvjetorin e 10 të pavarësisë së Kosovës.

Ndërkohë siç raportojnë mediat kosovare, thuhet Behgjet Pacolli do t’i vërë në dispozicion avionin e tij privat për mbërritjen e saj në vendin e lindjes.

73360-640-0-5a58b9503c2d0-1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010640621185303
    array(1) { ["section"]=> string(82) "rita-ora-serish-ne-kosove-surpriza-e-begjet-pacollit-do-e-lere-pa-fjale-foto-47383" }