INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora pikante përsëri, pozon me...[FOTO]

Rita Ora pikante përsëri, pozon me...[FOTO]

Publikuar më: 11:09 04-12-2017

Rita Ora është një ndër këngëtaret shqiptare e cila famën e saj arriti të performojë në nivele ndërkombëtare.

Rita mesa duket së fundmi është duke shijuar suksesin e këngës së saj më të fundit “Anyëhere”, këngë kjo e cila është pëlqyer mjaft shumë nga të gjithë fansat e saj.

Bukuroshja shqiptare njihet për aktivitetin e saj në rrjetet sociale. Ajo pothuajse çdo ditë publikon imazhe të shumta nga eventet dhe jeta e saj e përditshme e mbushur me ngjarje të vrullshme.

Rita Ora në llogarinë e saj në Instagram ka postuar disa foto ku shfaqet tejet provokuese vetëm me rroba banje dhe me syze të markës "Balenciaga Matrix", ku për pak sa nuk i del gjoksi jashtë.

Është për tu kujtuar se Rita Ora disa ditë më parë kishte pushtuar mediet e huaja për shkak të paraqitjes së saj po ashtu me rroba banje e peshqir në kokë në eventin MTV EMA.

Duket se Rita e pëlqen shumë këtë paraqitje meqë nuk është hera e parë që e shohim të shfaqet e veshur me peshqirë banje.

dfk_v90xc.PNG

sd_kzf90w3.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081820487976074
    array(1) { ["section"]=> string(44) "rita-ora-pikante-perseri-pozon-me-foto-43857" }