INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna “e tepron” me këtë foto seksi, komenti i Noizy-t është epik [FOTO]

Rihanna “e tepron” me këtë foto seksi, komenti i Noizy-t është epik [FOTO]

Publikuar më: 22:52 03-12-2017

Me shaka, pa shaka, Rihanna po ja “plas zemrën” Noizy-t.

Ajo është inspirim për shumë femra dhe “fiksim” për shumë meshkuj e këtu nuk mund të bëjë përjashtim reperi i njohur shqiptar. Ai është një ndër komentuesit e shumtë në fotot e Rihannës dhe e shpreh simpatinë për të në të gjitha mënyrat e mundshme. Para disa muajsh ai i komentoi RiRi-t “nuse”, por më pas u mërzit kur ajo “e tradhtoi” me miliarderin saudit dhe Noizy e quajti “buçe”. Mirëpo, siç duket Noizy e ka lënë pas “tradhtinë” dhe ka komentuar sërish në foton seksi që Rihanna postoi sot.
“Nuse, sillu mirë”, si për t’i treguar që e ka tepruar pak me sensualitetin...

HANA1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0042428970336914
    array(1) { ["section"]=> string(75) "rihanna-e-tepron-me-kete-foto-seksi-komenti-i-noizy-t-eshte-epik-foto-43817" }