INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Përfundon pjesa e parë, Sadiku kalon dy herë në avantazh Shqipërinë [VIDEO]

Përfundon pjesa e parë, Sadiku kalon dy herë në avantazh Shqipërinë [VIDEO]

Publikuar më: 20:17 13-11-2017

Edhe pse një miqësore, po luhet një ndeshje shumë e bukur në Turqi. Pikërisht në momentin më të mirë të kombëtares turke, me një Cenk Tosun i cili ka vënë disa herë në vështirësi Berishën, ka shënuar Shqipëria.
Odise Roshi depërton mjaft mirë në krahun e djathtë, hyn brenda zonës dhe pason për Sadikun, i cili e ka të thjeshtë për ta
Shqipëria ka vazhduar ritmin e mirë të ndeshjes dhe sërish pas një krosimi të Odise Roshit, Armando Sadiku ka tundun për të dytën herë rrjetën duke i dhënë avantazhin e dyfishtë Shqipërisë në minutën e 39-të. Në minutën e 41, Ledian Memushaj ka marrë kartonin e dytë të verdhë e në këtë mënyrë ka lënë Kombëtaren Shqiptare me 10 lojtarë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015339851379395
    array(1) { ["section"]=> string(78) "perfundon-pjesa-e-pare-sadiku-kalon-dy-here-ne-avantazh-shqiperine-video-41835" }