INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Njihuni me 10 vendet më romantike të shfaqur në filma...

Njihuni me 10 vendet më romantike të shfaqur në filma...

Publikuar më: 08:50 03-01-2018

Keni parë shumë filma dhe jeni kuriozë të dini vendet më të bukura?

Jeni romantikë edhe doni të mësoni cilat janë 10 vendet më romantike të shfaqur në to?

“Travel Travelzoo” ka zbuluar 10 vendet më romantike që janë shfaqur nëpër disa filma shumë të njohur dhe me të njejtën temë.

Natyrisht ju mund të keni preferencat tuaja, por kjo listë nuk do t'ju detyroj të ndëroni preferencat, pasi 10 filmat janë renditur sipas një vlerësimi të disa ekspertëve.

Parisi, kryeqyteti i Europës për romanticizëm renditet i dyti.

Ja lista:

Ngong Hills, Kenya —“Out of Africa”

Paris —“Before Sunset”

New York —“Sleepless in Seattle”

Rome —“Roman Holiday”

Wicklow Mountains, Ireland —“P.S. I Love You”

Halona Cove, Hawaii —“From Here to Eternity”

Atlanta —“Gone With the Wind”

Tokyo —“Lost in Translation”

Bakewell, UK —“Pride & Prejudice”

Burgundy, France —“Chocolat”

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012240409851074
    array(1) { ["section"]=> string(59) "njihuni-me-10-vendet-me-romantike-te-shfaqur-ne-filma-46504" }