INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Njihuni me motrën superseksi të Kejvina Kthellës, ja me çfarë merret ajo... [FOTO]

Njihuni me motrën superseksi të Kejvina Kthellës, ja me çfarë merret ajo... [FOTO]

Publikuar më: 10:30 15-11-2017

Ajo u paraqit para publikut shqiptar si vazja seksi dhe e tillë vazhdoi të quhej edhe në vazhdim.

Modelja Kejvina Kthella bëri shumë persona të ngulin sytë  në ekran dhe shumë lajme dhe portale të flasin për të. Por ndërkohë që deri më tani keni parë vetëm Kejvinën, ju nuk njihni ende motrën e saj e cila është po aq seksi. Ajo quhet Dorisa dhe është make up artiste. Dorisa jeton në Milano dhe është mama e një fëmije. /intv.al/

uijhipj.png

dhytfdyt.png

sdzfsdf.png

dgdfyhtgyh.png

xyhtfuyhty.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010099411010742
    array(1) { ["section"]=> string(81) "njihni-me-motren-superseksi-te-kejvina-kthelles-ja-me-cfare-merret-ajo-foto-41984" }