INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Neymar pret sfidën kundër Real Madridit…NUDO! Komentet e shokëve të tij futbollistë do iu shkrinë së qeshuri [FOTO]

Neymar pret sfidën kundër Real Madridit…NUDO! Komentet e shokëve të tij futbollistë do iu shkrinë së qeshuri [FOTO]

Publikuar më: 21:39 12-02-2018

Për këdo që mendonte se Neymar do të ishte nervoz për ndeshjen kundër Real Madridit, vjen përgjigja që dëshmon të kundërtën.

Ditën e sotme ai ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram një foto që i ka surprizuar të gjithë mdjekësit e tij.

Ai është shfaqur thuajse plotësisht nudo. Sulmuesi i PSG-së ka paraqitur në një sesion për fotografin prestigjoz, Mario Testino, absolutisht pa rroba përveç një peshqiri për të mbuluar organin gjenital.

Nuk zgjati shumë që fotoja të shkonte virale dhe tashmë kanë grumbulluar miliona pëlqime, midis tyre Marcelo dhe më shumë se 28,000 komente.

Kjo foto nuk është lënë pa komentuar edhe nga shokët e Neymar ku Rafinha i shqetësuar mendoi se ndoshta Instagrami i tij ishte sulmuar, dhe Marco Verratti, shoku i tij I grupi PSG, nuk mund ta ndihmonte, por të komentonte me të qeshur.

Neymar, u është përgjigjur të gjithëve me emoji dhe fytyra të qeshura.

46399f11-c46d-4501-82e2-fbf2753ac118.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013480186462402
    array(1) { ["section"]=> string(118) "neymar-pret-sfiden-kunder-real-madridit-nudo-komentet-e-shokeve-te-tij-futbolliste-do-iu-shkrine-se-qeshuri-foto-50150" }