INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ndahet nga jeta ish-trajneri i Chelsea

Ndahet nga jeta ish-trajneri i Chelsea

Publikuar më: 12:53 28-11-2017

Ish-trajneri i Chelsea-s dhe Crawley Town, Dermot Drummy është ndarë ditën e sotme nga jeta në moshën 56 vjeçare.

Sipas mediave angleze, Drummy është ndarë nga jeta si pasojë e një sëmundje të keqe prej së cilës la dhe profesionin ne maj të këtij viti

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011448860168457
    array(1) { ["section"]=> string(44) "ndahet-nga-jeta-ish-trajneri-i-chelsea-43282" }