INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja e njohur tallet rëndshëm me Kylie Jenner “pa operacione”, Kim Kardashian nxehet keq me të, ja çfarë bën [VIDEO]

Moderatorja e njohur tallet rëndshëm me Kylie Jenner “pa operacione”, Kim Kardashian nxehet keq me të, ja çfarë bën [VIDEO]

Publikuar më: 11:55 11-01-2018

Është apo jo shtatzënë, nuk ka asgjë zyrtare, por që mediat online po ziejnë për lajmet e Kylie Jenner është fakt.
Së fundmi bukuroshja e familjen më të famshme në botë, është sulmuar nga moderatoja e njohur Wendy Williams, e cila ka sjellë në kujtesë Kylien pa operacione.
“Më lejo të të tregoj diçka, mund të bësh çfarë të duash, por bebi yt do të duket ashtu siç dukeshe ti para operacioneve”, tha ajo në emisonin e saj.
Portali i njohur Hollyëwoodlife.com ka mësuar ekskluzivisht se “Kyli është në një gjendje shumë të vështirë pasi ky sulm ndaj saj është kaq mizor. Kjo si ka pëlqyer aspak Kimit dhe ka kërkuar të flasë në telefon me prezantuesen Williams.”.


Epo ja për çfarë janë motrat e mëdha..

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0017209053039551
    array(1) { ["section"]=> string(123) "moderatorja-e-njohur-tallet-rendshem-me-kylie-jenner-pa-operacione-kim-kardashian-nxehet-keq-me-te-ja-cfare-ben-video-47237" }