INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Modelet e fundit të çizmeve për këtë sezon. Do ti provonit? [FOTO]

Modelet e fundit të çizmeve për këtë sezon. Do ti provonit? [FOTO]

Publikuar më: 13:50 29-11-2017

Çizmet janë të domosdoshme për stinën e dimrit.
Bazuar në sfilatat e fundit të modës dhe këshillat e stilistëve ndërkombëtare InTv ju sjell trendet më të fundit, të cilat përveç se do tiu mbajnë ngrohtë do tiu bëjnë të dukeni dhe shik.

12.jpg13.jpg11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg4.jpg3.jpg2.jpg1.jpg23.jpg22.jpg21.jpg20.jpg19.jpg18.jpg16.jpg14.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00081086158752441
    array(1) { ["section"]=> string(68) "modelet-e-fundit-te-cizmeve-per-kete-sezon-do-ti-provonit-foto-43391" }