INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Moda e kafshëve, kur qyteti kthehet në xhungël [FOTO]

Moda e kafshëve, kur qyteti kthehet në xhungël [FOTO]

Publikuar më: 11:31 13-01-2018

E doni apo jo, ju bën të qeshni apo jo stili 'animaler' është tendenca më e fundit e veshjeve.

Ndonëse dimri ende nuk ka ikur ne mund të luajmë duke marrë pamjen e kafshëve të ndryshme.

Ju ngelet të zgjidhni stilin dhe ngjyrat e preferuara.

INTV. al jus jell disa ide shumë origjinale.

8.jpg

7.jpg

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0018808841705322
    array(1) { ["section"]=> string(56) "moda-e-kafsheve-kur-qyteti-kthehet-ne-xhungel-foto-47399" }