INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Milan “prek fundin”, i jep pikën e parë në Serie A Benevento-s

Milan “prek fundin”, i jep pikën e parë në Serie A Benevento-s

Publikuar më: 15:48 03-12-2017

Përballja e sotme midis Milan dhe Benevento ka përfunduar me barazim, 2:2.

Kjo ishte pika e parë për Beneventon, pas 14 humbjeve në ndeshjet e kaluara.

Golat për Milanin i shënuan Bonaventura dhe Kalinic, ndërsa për vendësit shënuan Puscas dhe Brignoli.

Pas këtij barazimi Milan mbetet në vendin e shtatë me 21 pikë, ndërsa Benevento në vendin e fundit me vetëm një pikë

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012309551239014
    array(1) { ["section"]=> string(65) "milan-prek-fundin-i-jep-piken-e-pare-ne-serie-a-benevento-s-43792" }