INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më bukur se Kim? Kendall Jenner “thyen” rrjetin, del siç e ka bërë nëna para 87 milionë njerëzve [FOTO]

Më bukur se Kim? Kendall Jenner “thyen” rrjetin, del siç e ka bërë nëna para 87 milionë njerëzve [FOTO]

Publikuar më: 19:44 25-02-2018

Femrat e familjes Kardashian-Jenner dinë si të jenë në qendër të vëmendjes. Kendall Jenner është padiskutim një nga modelet më të bukura e të suksesshme dhe për këtë nuk kemi as dyshimin më të vogël. Jo për ndonjë gjë, por shifrat dhe faktet flasin vetë.  

Ajo numëron rreth 87.5 milionë ndjekës në Instagram dhe i mban të përditësuar me foto seksi, por fotoja e postuar së fundmi është me të vërtetë shumë përvëluese.  Kendall ka pozuar krejtësisht nudo, ndërkohë që shfaqet e ulur në një tavolinë, me këmbët në karrige dhe gjoksin e ka mbuluar me duar.

nena.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039899349212646
    array(1) { ["section"]=> string(103) "me-bukur-se-kim-kendall-jenner-thyen-rrjetin-del-sic-e-ka-bere-nena-para-87-milione-njerezve-foto-51353" }