INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘’ Materialist, përtac, pesimist...’’ Këto janë tiparet negative të shenjave të horoskopit

‘’ Materialist, përtac, pesimist...’’ Këto janë tiparet negative të shenjave të horoskopit

Publikuar më: 21:47 13-11-2017

Mësoni anën e tyre e errët...

Si çdo medalje me dy kahe dhe shenjat e horoskopit kanë tiparet pozitive me të cilat mburren dhe tiparet negative, për të cilat nuk duan të flasin ! Deri më tani ju kemi marrë me të mira, duke folur rreth suksesit, dashurisë, por më poshtë Living do të ndajë me të gjithë ju, anën e errët të çdo shenje horoskopi.

Dashi

Dashi është një shenjë impulsive, i merr gjërat personale, ndaj kur flisni me këtë shenjë, gjëja e parë që duhet t’i thoni është “Mos e merr personale”. Nxehen shpejtë dhe të vënë nën presion.

Demi

Demi është shenjë materialiste përtac, pesimist, tepër kokëfortë dhe është i prirur për të ngecur në rutinë.

Binjakët janë sipërfaqësorë, me dy fytyra dhe kontradiktorë në atë që thonë. Epo është shenjë e dyfishtë, ç’mund të presësh tjetër.

Gaforrja është një shenjë tejet e luhatshme emocionalisht. Çfarë thotë tani, nuk e thotë më pas!

Luani është egocentric e mendon se bota rrotullohet rreth tyre! Pëlqejnë t’i bëjnë gjërat dramatike dhe të jenë në qëndër të vëmendjes.

Virgjëresha është gjithnjë në kërkim të përsosmërisë ndaj është një shenjë tejet kritike.

Peshorja është shenjë manipulative dhe agresive në mënyrë passive. Nuk do të ngrejë dorë mbi ju, por do t’ju bëjë të përjetoni një terror psikologjik, shkruan living.al. E kanë shumë të vështirë të vendosin dhe janë shumë të lëkundshëm.

Akrepi është mjeshtër i manipulimit, narcist, shumë ambicioz, por më e keqja nga të gjitha kënaqet me vuajtjet e të tjerëve.

Shigjetari nuk ka takt, mund t’ju lëndojë e mos t’i interesojë aspak!

Bricjapi është kokëfortë, pesimist, i mërzitshëm pasi nuk del kurrë nga rutina dhe është paksa anit-social.

Ujori është ekstremist i paparashikueshëm dhe aspak racional.

Peshqit janë shumë të ndjeshëm dhe kanë nevojë për të tjerët pasi mendojnë se pa njerëzit e afërt nuk do ia dalin. Mund të habiteni por janë dhe shumë egoistë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040590763092041
    array(1) { ["section"]=> string(86) "materialist-pertac-pesimist-keto-jane-tiparet-negative-te-shenjave-te-horoskopit-41845" }