INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca në dashuri me këngën e këtij këngëtari shqiptar [FOTO]

Luana Vjollca në dashuri me këngën e këtij këngëtari shqiptar [FOTO]

Publikuar më: 19:06 26-12-2017

Luana së fundmi ka qenë ndër personazhet më aktive të showbiz-it shqiptar dhe jo më kot është në vendin  e 3-të si shqiptarja më e ndjekur në Instagram. Tashmë dihet se “Chocolat” e Lartiste dhe Awa Imani, është kënga e preferuar e moderatores por që “Dritat”  nga Yll Limani ishte kënga e preferuar shqiptare këtë e zbuloi vetë Luana nëpërmjet një videoje të postuar në Insta Story. Nuk dihet se ku janë njohur Luana dhe Ylli por shihet se janë miq të mirë edhe e mbështesin njeri-tjetrin./intv.al/ 

ed484ed8-19df-494e-b1d2-e1bdc57cd65d.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003666877746582
    array(1) { ["section"]=> string(72) "luana-vjollca-ne-dashuri-me-kengen-e-ketij-kengetari-shqiptar-foto-45960" }