INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lojtarja e tenisit Genie Bouchard, ''ndez'' Twitter-in, poston foto provokuese [FOTO]

Lojtarja e tenisit Genie Bouchard, ''ndez'' Twitter-in, poston foto provokuese [FOTO]

Publikuar më: 20:29 13-02-2018

Lojtarja e tenisit, kanadezja 23 vjeçare ka menduar të “ndezi” twitte-erin këtë pasdite duke postuar në profilin e saj, një fotografi vetëm me rroba banje.

Sportisja ka treguar që është e zonja jo vetëm në fushën e tenisit, por edhe përpara aparatit fotografik.Brenda 10 minutash pas postimi në Twitter numëroi 100 retweet, mbi 1.000 pëlqime dhe rreth 100 komente , të gjitha shumë komplimentuese.

Genie Bouchard pozoi për Sports Illustrated firmën e rrobave të banjos. Seti fotograifk është një botim vjetor që paraqet sportiste dhe modele që mbajnë rroba banje në vende ekzotike.

11.jpg4.jpg5.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004472017288208
    array(1) { ["section"]=> string(76) "lojtarja-e-tenisit-bouchard-ndez-twitte-in-poston-foto-provokuese-foto-50257" }