INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ku e keni vëmendjen? Mos shikoni Bella Hadid por...[FOTO]

Ku e keni vëmendjen? Mos shikoni Bella Hadid por...[FOTO]

Publikuar më: 08:27 05-01-2018

Super modelja e njohur, Bella Hadid, është tejet e angazhuar me eventet e disa prej shtëpive më të mëdha të modës në botë.

Duke qenë gjithmonë e mbingarkuar me evente pasarelash, Bella, tregon disa nga të veçantat e saj të pabesueshme të cilat lënë të gjithë pa fjalë.

Bukuroshja Hadid, së fundi ka realizaur fotosesion për markën prestigjioze “Giuseppe Zanotti”.

Dhe një super modele si Bella Hadid ja vlen për të promovuar sesionin e Pranverë/Verë 2018-të.

Si përfundim e vështirë është të shikosh këpucët që mban veshur Bella me ato këmbë të gjata elegante që duket sikur e kanë rrëmbyer të gjithë vëmendjen.

easrf_023.PNG

aerfop_0-23.PNG

aerfk_-023.PNG

aeropf_9023.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033080577850342
    array(1) { ["section"]=> string(58) "ku-e-keni-vemendjen-mos-shikoni-bella-hadid-por-foto-46675" }