INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë personat që e surprizuan Encën për ditëlindje, zbuloni çfarë ndodhi mbrëmë [VIDEO]

Këto janë personat që e surprizuan Encën për ditëlindje, zbuloni çfarë ndodhi mbrëmë [VIDEO]

Publikuar më: 12:28 19-10-2017

Ajo ishte e përgatitur për surprizat që do t’i bënin në ditëlindjen e saj të 22-të.

Madje Enca u bë gati dhe po qëndronte e veshur dhe e rregulluar në pritje të surprizave të para. Miqtë e saj të ngushtë ishin ata që ia bënë ditën më të bukur këngëtares. Në rrugën ku ajo ka shtëpinë, në  Myslym Shyr, ata kanë shkruar me tollumbace të fryrë, urimin për mikeshën që e quajnë King Enca’. Madje kjo fjalë ka shoqëruar çdo detaj të festës në vazhdim.

egtrtg.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001352071762085
    array(1) { ["section"]=> string(95) "keto-jane-personat-qe-e-surprizuan-encen-per-ditelindje-zbuloni-cfare-ndodhi-mbreme-video-39342" }