INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare zbulon sekretin dhe paralajmëron: Së shpejti në rolin kryesor të ‘Fifty Shades of Grey’ [FOTO]

Këngëtarja shqiptare zbulon sekretin dhe paralajmëron: Së shpejti në rolin kryesor të ‘Fifty Shades of Grey’ [FOTO]

Publikuar më: 09:59 19-01-2018

“Fifty Shades of Grey” është kthyer në një sensacion ndërkombëtar.

Ndërkohë në Shqipëri do të jetë edhe më shumë i tillë pasi në rolin kyesor do të jetë pikërisht këngëtarja shqiptare Rita Ora.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Rita e cila ka deklaruar se personazhi i saj Mia do të jetë në qendër të vëmendjes së filmit.

Ndërsa pjesa e tretë e fimit pritet të transmetohet ditën e Shën Valentinit. Më parë produksioni i filmit pati deklaruar se nuk do të ketë pjesë të reja. Por mesa duket Rita ka zbuluar të gjithë sekretin.

rita-1_1516314354-5476517.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030338764190674
    array(1) { ["section"]=> string(116) "kengetarja-shqiptare-zbulon-sekretin-dhe-paralajmeron-se-shpejti-ne-rolin-kryesor-te-fifty-shades-of-grey-foto-47952" }