INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut [FOTO]

Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut [FOTO]

Publikuar më: 14:00 07-01-2018

''U skuq, u bë... Luana e turpëron në sy të publikut''

Mbremjen e kaluar në emisionin e moderatores së njohur Luana Vjollcës, “Shiko kush luan” kanë qenë të ftuar personazhe mjaft të pëlqyer për publikun. Dhe ajo që ra në sy shumë ka qenë vajza seksi, Rashel, e cila me prezencen e saj ka “çmendur” jo vetem publikun por edhe kengetarin shqiptar, Dren Abazi.

Gjate një lojë ku kërkohej të kërcenin, ajo çka publiku kuptoi ishte se Dreni ishte fiksuar keq pas Rashelit dhe gjatë kërcimit ‘ngeli’ pas të pasmeve të Kolanecit. Por momenti më epik ishte kur Luana e ‘skuq’  në sy të publikut këngëtarin duke i thënë:

 “Pse kënga ‘Makarena’ kështu kërcehet?, duke imituar Drenin sikur kishte para Rashelin, por Abazi i kthehet duke thënë se kërcehet si dëshirojnë personat./intv.al/

mrenaa.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014309883117676
    array(1) { ["section"]=> string(97) "kengetari-shqiptar-ngeli-pas-te-pasmeve-te-rashelit-luana-e-turperon-ne-sy-te-publikut-foto-46849" }