INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si dukeshin vipat shqiptarë kur ishin fëmijë... [FOTO

Ja si dukeshin vipat shqiptarë kur ishin fëmijë... [FOTO

Publikuar më: 15:20 07-12-2017

Padyshim vipat shqiptarë janë ndër personazhet më të komentuar  dhe më të përfol në vend. Ata komentohen thuajse për çdo gjë, duke vazhduar që tek jeta e tyre personale, famën e tyre, skandalet që ata shkaktojnë  e deri tek projektet e tyre televizive.

Sot do t’i shohim në një këndvështrim tjetër. Pikërisht në ata vite kur ishin të “pafajshëm”. Në fotot që do shikoni më poshtë do të shikoni personazhe se Alketa Vejsiu, Ardit Gjebrea, Luana Vjollca, Amarda Toska, Ermal Mamaqi, Arbana Osmani, Enca Haxhia, Samanta Karavello, Bleona Qerreti dhe Fatma Haxhialiu.

bleo-696x4181512653508_-_Copy.jpg

BLEONA QERRETI

 

Ardit_Gjebrea.jpg

ARDIT GJEBREA

 

amada_toska.jpg

AMARDA TOSKA

 

ermal_mamaqi.jpg

ERMAL MAMAQI

 

 

Arbana_Osmani.jpg

ARBANA OSMANI

 

Samanta_Karavelo.jpg

SAMANTA KARAVELLO

 

Turjan_Hyska.jpg

TURJAN HYSKA

 

Luana.jpg

LUANA

 

Enca_Haxhia.jpg

ENCA HAXHIA

 

Fatma_Haxhialiu.jpg

FATMA HAXHIALIU

 

alketa_vejsiu.jpg

ALKETA VEJSIU

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00081586837768555
    array(1) { ["section"]=> string(58) "ja-si-dukeshin-vipat-shqiptare-kur-ishin-femije-foto-44224" }