INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi ia sjell në majë të hundës, shikoni si hakmerret Enca [FOTO]

Fansi ia sjell në majë të hundës, shikoni si hakmerret Enca [FOTO]

Publikuar më: 11:20 10-01-2018

Janë të rralla rastet kur personazhet publikë kanë një marrëdhënie jo të mirë me fansat. Diçka e tillë i ka ndodhur Encës e cila ka përjetuar një situatë vërtet të sikletshme me fansin e saj.

 Këngëtarja është përballur me një fans i cili e ka  kërcënuar se nëse e bllokon, do t’i shpërndajë numrin personal.

Por Enca nuk e ka lënë me kaq. Ajo u ka bërë thirrje të gjithë ndjekësve në Instagram që t’i bëjnë Spam djalit në fjalë duke e quajtur atë një ‘kalama që do të mallkonte ditën që ka lindur”. Epo nëse i referohemi toneve të bisedës, duket se privatësia është kthyer në luks për këngëtaren dhe kjo është arsye e mjaftueshme për t’u shqetësuar.

ketee.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00087499618530273
    array(1) { ["section"]=> string(69) "fansi-ia-sjell-ne-maje-te-hundes-shikoni-si-hakmerret-enca-foto-47110" }