INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi e ofendon, Noizy e bën të pendohet, e lë me “gisht në gojë” para 1 milion personave [FOTO]

Fansi e ofendon, Noizy e bën të pendohet, e lë me “gisht në gojë” para 1 milion personave [FOTO]

Publikuar më: 21:17 11-01-2018

Ai është një nga reperat më të suksesshëm në vendin tonë dhe si i tillë numëron një numër të madh fansash. Si të gjithë personazhet e famshëm edhe Noizy merr si komplimente ashtu edhe ofendime në rrjetet sociale, por sicc duket ai di ti menaxhojë shumë mirë. Po, po, t’i bëjë publikë që ta shohin të gjithë 1 milion ndjekësit e tij. Kështu ka bërë me një mesazh të një ndjekësi i cili përdor si emër fenë islame.

“Qeni me qenin!”- ka shkruar ndjekësi në foton që i ka bërë “reply” reperit, ndërsa Noizy ia ka kthyer: “Qenke musliman i mirë, shembull për të gjithë të tjerët!.”

“Janë disa që e bëjnë për like e shumë pak e bëjn me zemër. Tani mbylle faqen se nuk të ka mbetur gjë tjetër!”-ka shkruar Noizy në mbishkrimin e fotos, ku shihet biseda me ndjekësin e tij.

lajk.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0042679309844971
    array(1) { ["section"]=> string(96) "fansi-e-ofendon-noizy-e-ben-te-pendohet-e-le-me-gisht-ne-goje-para-1-milion-personave-foto-47294" }