INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Faleminderit 2017!”, ky është suksesi i rradhës i Dua Lipës [FOTO]

“Faleminderit 2017!”, ky është suksesi i rradhës i Dua Lipës [FOTO]

Publikuar më: 23:24 11-01-2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme me të, suksese të cilat ndoshta nuk i kishte imagjinuar.
Së fundmi Dua është cilësuar nga ‘Official Charts’ si femra me albumin më të mirë debutues për vitin 2017. Në këtë album u përfshinë disa nga këngët më të njohura të saj: ‘New Rules’, ‘Be the One’, ‘Blw Your Mind’, ‘Lost in Your Light’ si dhe këngën që pritet të publikohet së shpejti ‘IDGAF’.

KIPA.png

Gjithashtu kohët e fundit Dua ka vendosuar të shpërngulet për pak kohë në Xhamajka për të punuar me disa projekte të reja të saj.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012140274047852
    array(1) { ["section"]=> string(67) "faleminderit-2017-ky-eshte-suksesi-i-rradhes-i-dua-lipes-foto-47303" }