INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Emri i vajzës së Kylie Jenner është basti më i ri i vënë në internet [FOTO]

Emri i vajzës së Kylie Jenner është basti më i ri i vënë në internet [FOTO]

Publikuar më: 11:34 06-02-2018

...dhe të gjthë janë të të njëjtit mendim. Ishte vetë Kylie Jenner ajo që bëri publik lajmin mbi lindjen e vajzës së saj, edhe pse katër ditë më vonë.

Lindja e saj është shoqëruar edhe me reagime të shumta në rrjetet sociale. Madje është vënë edhe basti i momentit që ka të bëjë me emrin e vogëlushes së 20 vjeçares Jenner. Të gjithë kanë të njëjtin mendim. Ata mendojnë se Kylie Jenner dhe Travis Scot do ta quajnë vajzën e tyre ‘Butterfly’. Arsyet bindëse janë këto: kënga ‘Butterfly efect’ që Travis Scott i dedikoi , dy të dashuruarit bënë tatuazh fluturën gjatë qershorit, kur filluan edhe thashethemet e para mbi shtatzëninë e saj. Më pas reperi i bleu Kylie-t një varëse me flutur, e cila kushtone plot 60 mijë dollarë. Dhe në videon e publikuar nga Kylie për vogëlushen e saj, një nga detajet e fokusuara është edhe flutura të shumta të varura në mur. Duhen më shumë fakte bindëse? 

7a563c4b21b4655a8ad43bfc5a8e3ab8.png

uop0-.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024662017822266
    array(1) { ["section"]=> string(79) "emri-i-vajzes-se-kylie-jenner-eshte-basti-me-i-ri-i-vene-ne-internet-foto-49524" }