INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin për fëmijën që pret Kylie Jenner, partneri i saj Travis Scott befason me përgjigjen e tij

E pyesin për fëmijën që pret Kylie Jenner, partneri i saj Travis Scott befason me përgjigjen e tij

Publikuar më: 18:36 07-01-2018

Travis Scott, i dashuri i Kylie Jenner dhe siç flitet në mediat rozë ai është babai i fëmijës që Kylie pritet të sjellë në jetë. Por gjatë gjithë kësaj kohe, ai nuk është prononcuar për mediat dhe e ka bërë së fundmi për Billboard. Mirëpo nuk është se ka treguar shumë, pasi është përgjigjur njëloj si femrat e tjera të familjes më të famshme në botë. 

Billboard: A ke folur me babain tënd rreth faktit që do bëhesh baba vetë?

Travis Scott: Uhh..për çfarë?

Billboard: Ka disa thashetheme që po qarkullojnë, sipas të cilave, je në një lidhje me Kylie Jenner dhe po pret një fëmijë nga ajo.

Scott: Nuk dua të flas rreth kësaj. Këto janë aludime të kota të njerëzve kështu që le të vazhdojnë të dyshojnë

Epo deri sa familja ta konfirmojë vetë këtë lajm të madh, do të ketë shumë gjëra për të thënë nga persona të tjerë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089178085327148
    array(1) { ["section"]=> string(103) "e-pyesin-per-femijen-qe-pret-kylie-jenner-partneri-i-saj-travis-scott-befason-me-pergjigjen-e-tij-46875" }