INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
E gjeni dot kush feston ditëlindjen sot? Është Kim Kardashian, ajo festoi sot ditëlindjen e saj të...

E gjeni dot kush feston ditëlindjen sot? Është Kim Kardashian, ajo festoi sot ditëlindjen e saj të...

Publikuar më: 16:26 21-10-2017

Mesa duket sot Kim Kardashian feston ditëlindjen.

E bukur dhe seksi, padyshim shumë provokative por mjaft e dashur nga fansat. Flasim për bukuroshen Kim Kardashian e cila sot feston ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 36 vjet por ende vazhdon të ketë linja bombastike dhe të jetë në formë.

  

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00414109230042
    array(1) { ["section"]=> string(102) "e-gjeni-dot-kush-feston-ditelindjen-sot-eshte-kim-kardashian-ajo-festoi-sot-ditelindjen-e-saj-te-39607" }