INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Djema! Këto janë dhuratat më të bukura që mund të bëni për Shën Valentin dhe asnjë femër s’do i refuzonte [FOTO]

Djema! Këto janë dhuratat më të bukura që mund të bëni për Shën Valentin dhe asnjë femër s’do i refuzonte [FOTO]

Publikuar më: 12:23 01-02-2018

Për pak ditë vjen 14 shkurti, dita zyrtare e dashurisë, por një pjesë të mirë të çifteve të cilët janë në një romancë i zë stresi për dhuratën perfekte që duhet të bëjnë.  Dhuratat janë nga më të ndryshmet dhe nga më të shumëllojshmet dhe festa nuk do të kishte kuptim pa dhurata e pa mesazhe dashurie.
Jo se në ditët e tjera nuk mund të bëjnë dhurata e mesazhe dashurie, por dita e Shën Valentinit kërkon një dhuratë të veçantë, të pamenduar nga askush më parë.
Intv.al ju sjell dhuratat më të bukura që mund ti bëni partneres tuaj: 

1- Një aromë e mirë që do i kujtonte asaj dashurinë tënde për gjatë gjithë vitit

parfum.jpg

2-Një varëse me zemër e bërë vetë me dorë

var.jpg


3-Një palë vathë xhevahiri dhe ari

ari.jpg


4-Një çantë në formë zemre

canta.jpg


5-Kripëra të kuqe për banjë, janë shumë të shëndetshme

krip.jpg


6-Duhet një parfum Gucci

gucci.jpg


7-Bluza flet vetë, s’ka nevojë për koment

bluza.jpg


8-Kjo xhaketë do e gëzonte shumë nëse është e fiksuar pas Fashion

coat.jpg


9-Një byzylyk Cartier do ishte super fare

cart.png


10-Sa e bukur është kjo çantë, kush nuk do ta donte një të tillë

canta1.jpg


11-Vathë në formë zemre për një natë të bukur jashtë

vath.png


12-Peshqir në formë zemre

peshq.jpeg


13-Një këmishë klasike për një natë romantike

kmisa.png


14-Një mbajtës çelësash me dy zemra të paplotësuara

mabet.png


15-Qirinj për një natë romantike

qirir.png


16-Një aparat për të fotografuar momentet e bukura

instant.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029342174530029
    array(1) { ["section"]=> string(115) "djema-keto-jane-dhuratat-me-te-bukura-qe-mund-te-beni-per-shen-valentin-dhe-asnje-femer-s-do-i-refuzonte-foto-49087" }