INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Luana Vjollcës nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram [VIDEO]

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Luana Vjollcës nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram [VIDEO]

Publikuar më: 22:20 13-02-2018

Tani e shohim mjaft SEKSI dhe me forma bombastike, por ja si ka ndryshuar Luana Vjollca nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram…

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për moderatoren shqiptare, Luana Vjollca. Ajo gjithmonë mahnit në daljet televizive dhe nëse shihni llogarinë e saj të Instagramit sheh se është ka aktivitet shumë dhe #LuanaTor-sat janë të shumtë. Mos u lodhni të shkoni deri në fund te Insta i Luanës pasi jemi lodhur në për ju pasi tek videoja më poshtë do mund të shikoni sesi ka qenë Vjollca vite më parë ku nuk kishte famen qe ka sot. Ndryshim është i dukshëm edhe atëherë nuk ishte bionde si sot. Për më shumë ndiqeni insertin në videon më poshtë në minutën 22:05./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014970302581787
    array(1) { ["section"]=> string(95) "dikur-sot-ja-ndryshimi-i-luana-vjollces-nga-fotoja-e-pare-tek-e-fundit-ne-instagram-video-50264" }